SEO Fiyatları

1 seo uzmanı  olarak sizlere  kurumsal seo hizmeti ve bireysel seo hizmeti  sunmaktayız eşsiz seo çalışmalarımızla bütçenize uygun olarak seo hizmeti profesyonel olarak sunmaktayız

SEO Hizmeti Fiyatlarımız

Google SEO Fiyatları hedef kelime ile belirlenirse iş avansı olarak ödemeyi yaptığınız tarihten itibaren 1 iş günü içerisinde Seo çalışması başlar. Her ay düzenli ödeme yapmazsınız. Hedef kelime belirlenen sıraya geldiğinde ikinci ödeme yapılır. Eğer firma Seo çalışmasına devam etmek isterse yeni Seo sözleşmesi yapılır.

Şunu unutmamak gerekir ki: SEO Fiyatları hesaplanırken rakip analizi ve sektör analizinin yanısıra web sitenizin seo analizi de yapılmalıdır.

SEO FİYATLARI HESAPLANIRKEN

  1. Web sitesinin sektörü nedir ?
  2. Sitenin yükselmesi gereken kelimeler kaç adettir ?
  3. Kelimelerin rekabet oranları ne kadar yüksektir  ?
  4. Sitenin geçmişi nasıldır ?
  5. Sitenin kodlaması ve yapısı nasıldır ?
  6. Hedeflenen konuma ulaşmak için ne kadar zaman harcanacaktır ?
  7. Hedefe ulaşmak için ek maliyet gerekir mi ? (hosting, domain, tasarım, kodlama vb)
  8. Gerçek ve profesyonel SEO uzmanları tarafında oluşturalan piyasa fiyatlarının ortalaması nedir ?

Arama motorları sürekli gelişmekte, kendilerini yenilemekte, sektördeki rakipler gelişmekte ve yeni rakipler girmekte, arama eğilimleri ve kelime kombinasyonları değişmekte. Bundan dolayı seo bir kez yapılıp bırakılacak bir işlem değil;  düzenli çalışma ve geliştirme gerektirmektedir.

Seo Fiyatları Neleri Kapsar

Bu ücretin içerisinde seo danışmanlığı, rehber kayıtları, sosyal medya tanıtımları ve diğer link building (paralı link alamamaktayız) faaliyetleri, eğer gerekiyorsa yeni alan adları alımları, yönlendirmeleri ve site kurulumları bulunmaktadır. Adwords ve sosyal medya bilgilerimizi de müşterilerimizle paylaşmaktayız. Çalışma başladıktan sonra müşterilerimizi kendi sektörlerinden rekabet oluşturabilecek firmalara seo ile çalıştıklarını söylememelerini tavsiye etmekteyiz . Diğer sektörlerden rekabet oluşturmayacak firmalara bizi önermekteler.  Müşterilerimizin büyük bir bölümünü mutlu müşterilerimiz sayesinde bulmaktayız.