• EN AT
                       

Hakkımızda

Firmamız 1 SEO Uzmanı Ajansı, SEO çalışmaları alanında lider konumda bulunan bir firmadır. Firma 2016 yılından beri kurumsal SEO hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. Firmamız aracılığı ile SEO hizmeti alabilir ve sitenizin arama sonuçlarında hızlı şekilde yükseldiğine şahit olabilirsiniz. Arama Motoru Optimizasyonu, Adwords gibi hizmetler, bu işin uzmanı olan ekibimiz tarafından verilmektedir. Firmamız bünyesindeki SEO çalışmaları düzenli ve sistemli bir şekilde yapılır ve size optimum zamanda en iyi sonucu vermeye dikkat edilir.

Firmamız, Muğla’da kurulmuş ve ilk olarak burada hizmet vermeye başlamıştır. Fakat daha sonraki yıllarda, verdiği SEO hizmetinin kalitesiyle birlikte büyümüş ve farklı şehirlerde de ofis açarak, burada SEO hizmeti vermeye başlamıştır. Şu anda Türkiye’de İstanbul, Ankara ve İzmir’in yanında, Antalya ve Bursa’da da ofizlerimiz bulunmaktadır ve bu ofislerde, SEO çalışmaları yapılmaktadır. Ayrıca, İngiltere’nin başkenti olan Londra’da bir ofisimiz bulunmaktadır ve burada da SEO hizmeti verilmektedir. Bu geniş SEO hizmeti ağı sayesinde, firmamızın çalışmaları çok iyi sonuç vermektedir. Firmamız, SEO hizmetini, alanında uzman durumunda olan 8 çalışanı ile vermektedir.

Hizmetlerimiz

Firmamız, sizlere verdikleri Kurumsal SEO hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. Kurumsal SEO, kurumsal kimliğe sahip olan firmaların, Google ve diğer arama motorlarında yükselerek gelirlerini artırmasına yönelik yapılan SEO çalışmasına verilen isimdir. Günümüzde kurumsal bir kimliğe sahip tüm firmaların web siteleri için, Arama Motoru Optimizasyonu’nun iyi şekilde yerine getirilmesi kritik önem taşımaktadır. Firmamız bünyesinde yapılan SEO çalışmaları, internetin günümüzde sahip olduğu ekonomik güç gözetilerek yapılmaktadır. Bu sayede, firmamızdan alınacak bir SEO desteği ile markanızın ya da şirketinizin   arama motorları üzerindeki sıralaması yükselir, aynı zamanda satış gelirinde de dönüşümler şağlamış olursunuz.

Firmamızın yaptığı SEO işlemleri sadece Google’a yönelik değil, arama motoru pazarında belli bir paya sahip tüm arama motorlarında sonuç getirecek şekilde yapılmaktadır. 1 SEO Uzmanı Ajansı, yaptığı çalışmalarda arama motoru algoritmalarındaki güncellemeleri de dikkate alarak hareket eder. Sonuç olarak ortaya, hata barındırmayan, SEO kurallarına uygun ve güncelliğe önem veren bir SEO çalışması çıkar. 1 SEO Uzmanı Ajansı olarak yaptığımız çalışmalar sonuncunda, kurumsal kimliği olan firmanızın ya da e-ticaret sitenizin arama motorları sonuç sayfalarında hızlı şekilde yükselişine şahit olacaksınız.

Sistemli, düzenli ve yerinde çalışmayı kendimize ilke edinmiş ve tecrübeli bir firma olduğumuzdan, bizden alacağınız bir SEO hizmeti, sonuçları açısından sizleri kesinlikle memnun edecektir.