• EN

WordPress

Wordpress içeriklerinizi yönetebileceğiniz özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. İnternet üzerinde hizmet veren web sitelerinin yönetimi için kodlama bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ancak Wordpress sistemi teorik bir bilgiye sahip olmadan kolayca web sitenizi yönetmenizi sağlayan bir sistemdir. Günümüzde büyük ve küçük birçok marka bu tabana sahip siteleri kullanmaktadır.

Wordpress tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, son derece kolay kurulan bir sistemdir. Web sitesinde istediğiniz temaları seçebilir ve farklı eklentiler ile sitenizi istediğiniz hale getirebilirsiniz. Temalardan ve eklentilerden hem ücretli hem de ücretsiz seçim yapabilirsiniz. Günlerce site kurulumuyla uğraşmak yerine bir alan adı ve domain alarak dakikalar içinde yönetim panelinizi hazır hale getirebilirsiniz.

WordPress eklentileri, WordPress güncellemeleri ve en çok rastlanan wordpress hatalarının çözümlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

WordPress SEO Nasıl Yapılır ?

Günümüz de bir çok İnternet sitesi WordPress ile hazırlanıyor.WordPress ile hazırlanıyor olmasının sebebi iç panel ve kodlama ile ilgili fikri olan olmayan kişilerin bile Yönetebileceği bir site oluşturabiliyor olması.Bizde bugünkü makalemizde WordPress’le yaptığınız sitenizi SEO ile uyumlu hale nasıl getireceğiniz hakkında bilgiler vereceğiz. İlk olarak alt yapınız WordPress olucağından tema seçimi çok önemli bir etken…

2124 okunma Devamını Oku