• EN AT
                       

Kullanım Koşulları

Cankurtaran Mh., Alemdar Cd., 34110 Fatih/İstanbul adresinde 1 SEO Uzmanı Ajansı Dijital İçerik Ajansı olarak müşterilerimize dijital pazarlama, arama motoru optimizasyonu danışmanlığı hizmeti veriyor ve bu alanda Arge gerçekleştirerek yazılımlar üreten bir firmadır. 1 SEO Uzmanı Ajansı faaliyetleri ve hizmetlerinin tanıtımı için internet sitesi üzerinden sizlere içerikler sağlıyoruz. İnternet sitemize olan erişim durumunuz tarafımızca arada güncellenebilecek hüküm ve koşullara tabi edilmiştir.

İnternet sitemize giriş yaptığınızda Kullanım Koşullarını ve buna ek olarak düzenlenen Gizlilik ve Çerez Politikası hükümlerini okuyarak anladığınızı ve tüm maddeleri onayladığınızı kabul etmiş sayılırsınız.
1seouzmani.com web sitemizde yer alan hizmetler ve kullanım koşulları değişebilir ya da devre dışı kalabilir. Bu değişiklikleri takip etmek sizin sorumluluğunuzdadır. İnternet sitemizi ziyaret ettiğinizde değişiklikleri kabul etmiş sayılırsınız.

Kullanım Koşulları ve bu koşullarda meydana gelecek her türlü değişikliği dikkatli okuyun. Burada kabul etmediğiniz bir nokta varsa web sitemizi kullanmayınız. Web sitemizde yer alan hizmetleri satın almak için ülkemizde geçerli olan tüketici yasaları ve elektronik ticaret yasaları kapsamında mesafeli sözleşme düzenlenecektir. Bu sözleşmede özel hükümler ve ekler yer alacaktır.

İnternet sitemizde yer alan yönlendirmeleri kullanarak gittiğiniz portal, web sitesi, dosya ya da içerikler için 1 SEO Uzmanı Ajansı olarak bizlerin bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Web sitemizden kaynaklanan ya da web sitemiz kaynaklı olmayan hata, ihmal, silinme, kesinti, bozulma, iletim gecikmesi ya da iletişim ağı başarısızlığı gibi yazılım ve internet sorunlarından doğan erişim sıkıntıları yaşanabilir. 1 SEO Uzmanı Ajansı olarak bu erişim kesintisi, gecikmesi, hatası ve bu tarz durumlardan ortaya çıkan zararlardan biz sorumlu değiliz.

1 SEO Uzmanı Ajansı’na web sitemiz üzerinden 6698 Sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) ve ilgili mevzuata uymak suretiyle kişisel verilerinizi bildireceğinizi kabul etmiş sayılırsınız. Web sitemiz üzerinden kişisel veri paylaşımında bulunduğunuzda bilgilerin doğruluğu, güncelliği, içeriğini taahhüt edersiniz. Ayrıca üçüncü kişilerin yasal olarak tanınmış bir hakkını ihlal etmediği konusunda da söz vermiş sayılırsınız. 1 SEO Uzmanı Ajansı olarak kişisel verilerinizin gizliliğine önem veriyoruz. Kişisel verilerinizle ilgili olan bilgileri öğrenmek adına Gizlilik Politikamızı inceleyebilirsiniz.

Kullanım Koşullarımıza uymadığınızda ortaya çıkan zararlardan siz sorumlu olursunuz. Bu zararlar için 1 SEO Uzmanı Ajansı yada siteyi hazırlama, tasarlama, yönetme aşamalarında görev alan kişileri hukuki olarak suçlayamazsınız. Bu kişilerin ilgili durumda cezai sorumluluğu yoktur.

Web sitemizdeki içerik, tasarım, logo, sesler, marka, görseller, yazılar, istatistik veriler, grafik barındıran araçlar, bilgi ve belgeler genel teamüller çerçevesinde güvenilir olduğu bilinen kaynaklardan derlenerek 1SeoUzmanı mülkiyetine alınmıştır. Bu bilgiler biz yazılı izin vermeden çoğaltılamaz, kopyalanamaz, yayınlanamaz, değiştirilemez, dağıtılamaz, aktarılamaz, gönderilemez ya da başka internet sitelerine eklenemez. Web sitemizde yer alan bilgilerin doğruluğu, uygunluğu ve yeterliliği tarafımızca garanti edilmez. Ayrıca web sitemizde yer alan bilgilerin kullanımından ortaya çıkan zararlardan 1 SEO Uzmanı Ajansının bilgilendirilmiş olup olmamasına bakılmaksınız sorumlu tutulamayız. İnternet sitemizi kullanmaya bağlı olarak ortaya çıkan tüm risk ve zararlar sizi bağlar.

Web sitemiz üzerinden yayınlanan bilgilerle güvenlik sistemimize engel olmama, arıza yaratmama ve yasal mevzuata uyma konusunda söz vermiş sayılırsınız.

1 SEO Uzmanı Ajansı olarak web sitemizin kullanımı ay da web sitemizdeki bilgilerin indirilmesi durumunda size ait cihaz ya da diğer varlıklarda ortaya çıkan zarar veya bulaşacak virüslerin yol açacağı hasarlardan biz sorumlu değiliz.

1seouzmani.com web sitesinde yer alan bağlantılar ile üçüncü kişilere ait internet sitelerine gittiğinizde güvenirliği garanti ve kabul etmiyoruz. Web sitemizde bağlantı verilen üçüncü kişi internet sitelerindeki değişikliklerde bizi sorumlu tutamazsınız.
18 yaşından küçük olan kişi ve kısıtlıların web sitemizi ziyaret ettiğinde ortaya çıkan zararı bize yükleyemezsiniz. Web sitemizde satışa sunulan hizmetler için belirlenen hak ve talepler reşit olmayan kişilerce kullanılmaz. Bu yüzden bu metni sizin onaylamanız ve bize 18 yaşından büyük olduğunuz konusunda taahhüt vermeniz gerekir. Reşit olmadığınızı bir şekilde tespit ettiğimizde sizleri üyelikten çıkarma hakkımız vardır.

Biz resmi kanunlara göre resmi makamlara açıklama yapmakla yükümlü olduğumuz zaman, resmi makamların bilgi talebinde sizlere ait gizli, özel ve ticari bilgileri açıklama konusunda yetki sahibiyiz. Bu yüzden bu durumda bizlerden tazminat talep etme hakkınız yoktur.
Söz konusu Kullanım Koşulları Türk hukukuna bağlı Türkiye Cumhuriyeti Kanunları kapsamında yorumlanarak uygulamaya alınır. Kullanım Koşulları yorumlanması ve uygulanmasında ortaya çıkacak anlaşmaların çözümünde ilgili merci yetkili mahkemelerdir.

Kullanım Koşulları ekleriyle bir bütündür. Buradan doğabilecek ihtilaflar 1 SEO Uzmanı Ajansı’nın kendi veri tabanı ya da sunucularında yer alan elektronik kayıtlar, sistem kayıtları, ticari kayıtlar, defter kayıtlar, bilgisayar kayıtları ilgili durumda delil teşkil etmektedir. Tüm ziyaretçilerimiz bu kullanım koşullarını kabul etmiş sayılmaktadır.

Yasal mevzuata uygun durumlar dışında 1 SEO Uzmanı Ajansı, ön bildirimde bulunmadan tek taraflı hakkını kullanarak Kullanım Koşullarını değiştirebilir.

1 SEO Uzmanı Ajansı Kullanım Koşulları değiştiğinde yürürlük tarihi üzerinden sizlere bilgi verilir. Web sitemiz Türkçe olarak hazırlanmıştır.