WordPress Eklentileri

Wordpress içeriklerinizi yönetebileceğiniz özel olarak geliştirilmiş bir sistemdir. İnternet üzerinde hizmet veren web sitelerinin yönetimi için kodlama bilgisine sahip olmanız gerekmektedir. Ancak Wordpress sistemi teorik bir bilgiye sahip olmadan kolayca web sitenizi yönetmenizi sağlayan bir sistemdir. Günümüzde büyük ve küçük birçok marka bu tabana sahip siteleri kullanmaktadır.

Wordpress tamamen ücretsiz olarak kullanabileceğiniz, son derece kolay kurulan bir sistemdir. Web sitesinde istediğiniz temaları seçebilir ve farklı eklentiler ile sitenizi istediğiniz hale getirebilirsiniz. Temalardan ve eklentilerden hem ücretli hem de ücretsiz seçim yapabilirsiniz. Günlerce site kurulumuyla uğraşmak yerine bir alan adı ve domain alarak dakikalar içinde yönetim panelinizi hazır hale getirebilirsiniz.

WordPress eklentileri, WordPress güncellemeleri ve en çok rastlanan wordpress hatalarının çözümlerini bu kategoride bulabilirsiniz.

WordPress SMTP Mail Ayarları Nasıl Yapılır ?

Merhaba 1 SEO Uzmanı Takipçileri Bu Makalemde sizlere WordPress SMTP Mail Ayarları Nasıl Yapılır ? sizlere yardımcı olmak mahsatıyla böle bir makaleye yer vermek istedim umarım yararlı olur, WordPress SMTP Mail Ayarları Nasıl Yapılır? WordPress üzerinden admin girişi yaptıktan sonra Eklentiler > Yeni Ekle butonu üzerinden açılan sayfada WP Mail SMTP eklentisini arayarak aşağıdaki ekran görüntüsündeki gibi kurulumunu yapınız. Kurulum…

30 Ocak 2020 3440 okunma

WordPress SEO eklentileri

Merhaba 1 SEO Uzmanı Takipçileri Bu Makalemde sizlere en çok tercih edilen WordPress SEO eklentilerini anlatıcam bu eklentiler ile daha iyi bir performans sergileyebilirsiniz. Önerdiğimiz WordPress SEO Eklentileri 1. WordPress SEO by Yoast Birçok wordpress eklentisinde karşılaşabileceğiniz duplicate description veya duplicate title sorunlarına çok ideal çözümler sunarak gelişmiş özellikleri sayesinde kusursuz bir SEO ayarı yapabileceğiniz bir eklentidir….

30 Ocak 2020 3171 okunma

WordPress Google AMP Kurulumu

Merhaba 1 SEO Uzmanı Takipçileri Bu Makalemde sizlere WordPress Google AMP Kurulumu Naıl Yapılır onu anlatacağım. Google AMP nasıl Kurulur? Web sitenin yazılım Tabanı WordPress olan siteler için AMP Kurulumu oldukça basittir, Eklentiler kısmından AMP yazarak ilk çıkan ( şuan 50.000 ) Aktif kullanıcıya ulaşmış eklentiyi Kur ve Etkinleştir demeniz yeterlidir. Bunun haricinde herhangi bir ayar…

30 Ekim 2019 4869 okunma