• TurkishEnglishGermany
En Çok Sorulan SEO Soruları
                       

Soru Sor

1 SEO Uzmanı Ajansı Bünyemizdeki tüm Uzmanlarımıza en çok sorulan SEO soruları bu sayfadan ulaşa bilirsiniz Hemen SEO Uzmanlarımıza Soru Sor.

[Toplam:7    Ortalama:5/5]
           

Yorum Yap

Avatar
Mehmet Şahtürk 09 Ağustos 2019

hocam organik hit programı kulanıyorum
siteme 1 aydır google analytics de yasıyor fakat sitem yerinden kıpırdamıyor bu programların siteme bir faydası olurmu sonucta organik olarak gözüküyor bilgi verirseniz mutlu olurum.

Cevapla
  Avatar
  Seo Uzmanı 09 Ağustos 2019

  mehmet bey organik hit programları kulanmak yerine sitenize doğal yolardan organik hit çekmenizi tavisiye ederim. dogal organik hit elde etmenin bir çok faktörler var. sizin organik hit program mı anahtar kelime ile sitenize gelen hitlerin sitenize fayda sağlıcak diye bir garantisi olmaz google analytics gördüğünüz organik hitler nekadar organik olursa olsun =》 SEARCH CONSOLE da Performans raporuna yansımıyorsa organik hit diyildir dogru gerçek kişiler tarafından arama yapılarak giriş sağlanmış hitler bu rapor içinde aranan kelime ile gözükür. sizde bu aramalar gözüküyorsa fayda sağlar fakat gözükmüyorsa bu program size uygun bir program diyildir. size başta belirtdiğim gibi doğal yolardan organik hit çekmenizi tavsiye ederim…

  Sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız …
  İyi çalışmalar dileriz..mehmet bey

  Cevapla
YORUM YAP

Lütfen Güvenlik Sorusunu Giriniz