• TurkishEnglishGermany
En Çok Sorulan SEO Soruları
                       

Soru Sor

1 SEO Uzmanı Ajansı Bünyemizdeki tüm Uzmanlarımıza en çok sorulan SEO soruları bu sayfadan ulaşa bilirsiniz Hemen SEO Uzmanlarımıza Soru Sor.

[Toplam:9    Ortalama:4.6/5]
           

Yorum Yap

Avatar
Mehmet Şahtürk 13 Ağustos 2019

hocam organik hit programı kulanıyorum
siteme 1 aydır google analytics de yasıyor fakat sitem yerinden kıpırdamıyor bu programların siteme bir faydası olurmu sonucta organik olarak gözüküyor bilgi verirseniz mutlu olurum.

Cevapla
  Avatar
  Seo Uzmanı 13 Ağustos 2019

  mehmet bey organik hit programları kulanmak yerine sitenize doğal yolardan organik hit çekmenizi tavisiye ederim. dogal organik hit elde etmenin bir çok faktörler var. sizin organik hit program mı anahtar kelime ile sitenize gelen hitlerin sitenize fayda sağlıcak diye bir garantisi olmaz google analytics gördüğünüz organik hitler nekadar organik olursa olsun =》 SEARCH CONSOLE da Performans raporuna yansımıyorsa organik hit diyildir dogru gerçek kişiler tarafından arama yapılarak giriş sağlanmış hitler bu rapor içinde aranan kelime ile gözükür. sizde bu aramalar gözüküyorsa fayda sağlar fakat gözükmüyorsa bu program size uygun bir program diyildir. size başta belirtdiğim gibi doğal yolardan organik hit çekmenizi tavsiye ederim…

  Sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız …
  İyi çalışmalar dileriz..mehmet bey

  Cevapla
Avatar
kerem aykurt 23 Ağustos 2019

mehraba hocam bir sorum olucaktı
bir giyim sitem var e ticaret sitesi ben bu siteye footer link almak istiyorum bazı platformlar da haber sitelerinden link satışı yapıyorlar haber sitesinden link almak benim sitwm için sıkıntı yaratırmı araştırma yaptım herkez kafasına göre bişiler yazmış kafam karıştı bilgi verirseniz mutlu olurum iyi çalışmalar dilerim.

Cevapla
  Avatar
  Kader Ökten 27 Ağustos 2019

  merhaba kerem haber sitelerinden link çıkışını banner sponsor link olarak almanızı tavsiye ederim..

  footer link almak sitenizi dalğalanmaya neden olabilir haber siteleri günlük içerik girilmesinden dolayı ve sektörler bir birine zıt olduğu için sorunla oluşabilir mükün olduğunca kişisel bloglardan ve kadın, sağlık, moda tarzı sitelerden link almaya bakın abartmadan ve link aldığınız sitelerin otoritesi iyi olmasına özen gösteri ..

  Sizlere her zaman yardımcı olmaktan mutluluk duyarız …
  İyi çalışmalar dileriz.. Kerem bey

  Cevapla
YORUM YAP

Lütfen Güvenlik Sorusunu Giriniz